شرایط گارانتی منتخب نوین

گارانتی منتخب نوین

شرایط گارانتی منتخب نوین محصولات دیتک الکتریک ( گارانتی منتخب نوین دیتک الکتریک ایران )

شرایط گارانتی منتخب نوین به شرح ذیل می باشد:

۱- دستگاههایی مشمول ضمانت هستند که دارای کارت گارانتی منتخب نوین باشند همچنین ثبت سریال کالا در وب سایت الزامی می باشد. (جهت استفاده از خدمات پس از فروش ارائه کارت گارانتی الزامی می باشد ).

۲- ضمانتنامه هایی که شماره سریال و یا هولوگرام آنها مخدوش می باشند فاقد اعتبار بوده و بخش گارانتی از دریافت این گونه کالاها معذور می باشد.

۳- وظیفه حفظ و نگهداری بسته بندی کالا ، کارت ضمانت و متعلقات بر عهده مشتری می باشد.

۴- تشخیص ضمانت و یا خارج از ضمانت بودن ( دارا بودن شرایط گارانتی ) کالا فقط بر عهده کارشناسان شرکت می باشد.

۵- چنانچه پس از بررسی و تست فنی توسط کارشناسان این شرکت، دستگاه خارج از شرایط گارانتی منتخب نوین تشخیص داده شود، کارت گارانتی و هولوگرام کالا ابطال و از چرخه گارانتی خارج شده و به صاحب آن عودت داده خواهد شد.

۶- خدمات گارانتی شامل تعویض ، تعمیر ، سرویس کالا ، برطرف کردن اشکالات سخت افزاری دستگاه و ارائه خدمات رایگان جهت تعویض قطعات ( بر اساس شرایط گارانتی ) در مدت زمان تعیین شده در کارت گارانتی می باشد.

۷- ملاک تحویل کالا در بخش خدمات همراه داشتن رسید گارانتی می باشد. ( از نظر بخش خدمات ، صاحب کالا ، کارپرداز ، پیک موتوری و یا هر شخصی که رسید کالا را در دست داشته باشد می تواند قطعه گارانتی را دریافت نماید).

۸- کالاهای آماده تحویل در صورت درخواست در حضور مشتری تست خواهد شد.

۹- شخص تحویل گیرنده کالا موظف به تست ظاهری و دقت در موارد ابطال ضمانت کالا می باشد در غیر این صورت پس از تحویل کالا هیچ گونه مسئولیتی بر عهده مرکز خدمات نمی باشد.

۱۰- در زمانی که کالای معیوب مشمول خدمات پس از فروش ( بر اساس تاریخ ذکر شده در کارت گارانتی ) باشد و کالای مورد نظر توسط کارخانه تولید نشود، به تشخیص کارشناسان مراکز گارانتی کالای متناسب با آن جایگزین شده و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدل بالاتر تحویل مشتری می گردد.

۱۱- در صورت تعویض دستگاه با کالای جدید ( همان مدل یا مدل مشابه ) الباقی مدت زمان ضمانت بر روی کارت گارانتی درج خواهد شد.

۱۲- مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام ارسال برعهده فرستنده می باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی بدون لوازم جانبی و ملحقات جهت ارسال استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی ناصحیح بر عهده فرستنده می باشد.

۱۳- هزینه ارسال و دریافت کالا از مراکز خدمات گارانتی ، بر عهده صاحب کالا (مصرف کننده نهایی) می باشد.
موارد ابطال شرایط گارانتی منتخب نوین

پایان مدت ضمانتنامه ، صدمات فیزیکی شامل شکستگی، ترک خوردگی ، عیوب ظاهری که در اثر ضربه، آتش یا حرارت دیدگی بیش از حد، مواد شیمیایی، نفوذ مایعات، رطوبت ، سوختگی بر اثر نوسانات برق، خرابی شارژر و استفاده ناصحیح از محصول، استفاده از لوازم جانبی غیر استاندارد و دستکاری توسط افراد غیر مجاز یا مراکز غیر از مرکز خدمات پس از فروش اعلام شده ، موجب ابطال ضمانت ( شرایط گارانتی ) می گردد.

هر گونه اتصال در سیستم برق اتومبیل که منجر به خال زدگی ، تولید حرارت زیاد و تغییر شکل ظاهری شارژر شود، خارج از گارانتی محصوب می گردد.
قطعات و قسمت هایی از محصولات که شامل ضمانت نمی باشند:

– کلیه وسایل و تجهیزات جانبی همراه محصول ( کابل ، آداپتور برق ، سوکتها ، تبدیل دو شاخه برق که بر روی انواع چند شاخه ها به صورت هدیه گذاشته می شود و غیره ) شامل گارانتی منتخب نوین نمی باشد.
نکات مهم در هنگام خرید کالا

در هنگام خرید، مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا، کامل بودن متعلقات، کنترل صحت مشخصات فنی و سریال درج شده بر روی دستگاه، جعبه و کارت ضمانت می باشد.

کلیه محصولات دیتک الکتریک دارای یکسال گارانتی منتخب نوین می باشد .دیدگاهتان را بنویسید